PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WARUNKAMI UMOWY, A NASTĘPNIE W PKT 11 ZNAJDĄ PAŃSTWO SZCZEGÓŁOWĄ INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ ZAMÓWIENIA ALBY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.
 
 
Warunki umowy:
 
 
1. Alby nie są szyte miarowo lecz w rozmiarówce, zatem Firma nie robi żadnych PRZYMIAREK tylko przygotowuje od razu pasujące alby. Nie należy podawać wzrostu „na wyrost” lecz w dniu dokonania pomiaru. Firma w odpowiedni sposób skoryguje pomiar aby indywidualnie dopasować właściwy rozmiar alby. Podanie zafałszowanego pomiaru (najczęściej zawyżonego) spowoduje nieprawidłowe dopasowanie alby. Wszelkich poprawek i przeróbek Zamawiający może dokonać we własnym zakresie.
 
2. Zamawiający zapoznał się z krojem alby, dodatkami, które otrzyma w komplecie (inne do alby dziewczęcej i chłopięcej) oraz materiałem, z którego zostanie wykonana alba. Firma gwarantuje wykonanie alby z materiału, z którego wykonano alby pokazane podczas prezentacji.
 
3. Alba jest strojem luźnym, a linia ramienia jest opadająca. Rękaw przy albie powinien być dłuższy niż przy ubraniu codziennym ze względu na swoją szerokość. Można go wyregulować poprzez wywinięcie mankietu.
 
4. Emblemat IHS (przy albach dziewczęcych) należy naprasować na wysokości klatki piersiowej, tak aby nie zakrywała go pelerynka.
 
5. Alby zostaną dostarczone do parafii w terminie uzgodnionym z ks. Proboszczem. Termin zostanie podany w ogłoszeniach parafialnych lub w innej, możliwej formie, za pośrednictwem ks. Proboszcza. Zamawiający, który poda nr telefonu komórkowego w umowie otrzyma SMS z informacją przypominającą o odbiorze alby w ustalonym terminie. Za nieotrzymanie SMS Firma nie ponosi odpowiedzialności. W przypadku gdy Zamawiający przeoczy informację o terminie odbioru alby, będzie zobowiązany dowiedzieć się o tym we własnym zakresie. Alby, które nie zostaną odebrane przez Zamawiającego w wyznaczonym terminie Firma pozostawi u ks. Proboszcza lub u osoby koordynującej sprawy komunijne. W przypadku braku takiej możliwości alby wrócą do firmy, a Zamawiający będzie mógł dokonać odbioru alby w siedzibie firmy. Zamówienie, które zostanie złożone po terminie wydawki alb w parafii, Zamawiający zobowiązany będzie odebrać z biura Firmy. W każdym z przypadków istnieje możliwość wysyłki paczki za pobraniem na koszt odbiorcy.
 
6. Zamawiający zobowiązany jest w trakcie odbioru alby, w obecności Firmy, sprawdzić czy została ona skompletowana w stosowne dodatki tj. alba dziewczęca (pelerynka, torebka, emblemat IHS, sznur), alba chłopięca (krzyżyk, sznur). W przypadku braku jakiegokolwiek elementu należy zgłosić ten fakt obsłudze. Po odejściu od stanowiska reklamacje nie są uznawane.
 
7. Koszt alby z dodatkami tj. alba dziewczęca + (pelerynka, torebka, emblemat IHS, sznur), alba chłopięca + (krzyżyk, sznur) wynosi 170 zł.
 
8. Prosimy o przemyślane zamówienie alby, ponieważ zgodnie z Dz. U. 2014 r. o prawach konsumenta, poz. 827, art. 38, pkt 3, Zamawiający nie ma możliwości odstąpienia od umowy i otrzymania zwrotu uiszczonej opłaty za albę. Wpłacenie kwoty w wysokości 170 zł jest podstawą wykonania zamówienia. Zamówienia nieopłacone nie są realizowane.
 
9. Zamówienie, które nie zostanie odebrane przez Zamawiającego do końca maja 2022 przepada.Zamówienie, które nie zostanie odebrane przez Zamawiającego do końca maja 2022 przepada.
 
10. Administratorem danych osobowych podanych przez Zamawiającego jest Firma VESTIMENTUM Sylwia Hełkowska-Swędrzyńska oraz jej pełnomocnicy. Aby zapoznać się z pełną treścią polityki prywatności Firmy należy wejść na stronę Polityka Prywatności
 
11. Aby zamówić albę drogą elektroniczną należy przelać zapłatę za albę w wysokości 170 zł na podane poniżej konto wpisując dane dziecka w TYTULE PRZELEWU BANKOWEGO. Złożenie zamówienia w takiej formie jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków umowy opisanych powyżej i stanowi taką samą umowę pomiędzy Firmą a Zamawiającym jak ta zawarta w formie pisemnej.
 
 
WAŻNE!
Dane dziecka należy podać tylko i wyłącznie w tytule przelewu bankowego. Prosimy nie wysyłać ich przez SMS ani e-mail.
Tylko przelewy bankowe z poprawnie wypełnionym tytułem są realizowane.
Sylwia Hełkowska-Swędrzyńska
86 1090 1737 0000 0001 3726 2394
„TYTUŁ PRZELEWU”: imię i nazwisko dziecka, wzrost w butach, obwód klatki piersiowej, obwód brzucha, parafia, miasto, telefon.
 
Dziękujemy za złożenie zamówienia