PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z WARUNKAMI UMOWY, A NASTĘPNIE W PKT 11 ZNAJDĄ PAŃSTWO SZCZEGÓŁOWĄ INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ ZAMÓWIENIA ALBY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.
 
 
Warunki umowy:
 
 
1. Nie należy podawać wzrostu „na wyrost” lecz w dniu dokonania pomiaru. Firma w odpowiedni sposób skoryguje pomiar aby dopasować właściwy rozmiar alby. Podanie zafałszowanego pomiaru (najczęściej zawyżonego) spowoduje nieprawidłowe dopasowanie alby.
 
2. Wymiary dziecka podane przez Zamawiającego są indywidualnie dopasowywane do odpowiedniego rozmiaru alby.
 
3. Zamawiający zapoznał się z krojem alby, dodatkami, które otrzyma w komplecie (inne do alby dziewczęcej i chłopięcej) oraz materiałem, z którego zostanie wykonana alba. Firma gwarantuje wykonanie alby z materiału, z którego alby były pokazane podczas prezentacji.
 
4. Każda alba jest zakończona 5 cm zakładem, który służy do ewentualnej regulacji wg upodobań Zamawiającego. Zamawiający dokonuje regulacji we własnym zakresie.
 
5. Rękawy przy albach regulowane są poprzez wywinięcie mankietu do połowy lub na całość.
 
6. Emblemat eucharystyczny IHS (przy albach dziewczęcych) należy naprasować na wysokości klatki piersiowej, tak aby nie zakrywała go pelerynka.
 
7. Alby zostaną dostarczone do parafii w terminie uzgodnionym z ks. Proboszczem. Termin zostanie podany w ogłoszeniach parafialnych lub w innej, możliwej formie, za pośrednictwem ks. Proboszcza. Zamawiający, który poda nr telefonu komórkowego w umowie otrzyma SMS z informacją przypominającą o odbiorze alby w ustalonym terminie. Za nieotrzymanie SMS Firma nie ponosi odpowiedzialności. W przypadku gdy Zamawiający przeoczy informację o terminie odbioru alb, będzie zobowiązany dowiedzieć się o tym we własnym zakresie. Alby, które nie zostaną odebrane przez Zamawiającego w wyznaczonym terminie Firma pozostawi u ks. Proboszcza lub u osoby koordynującej sprawy komunijne. W przypadku braku takiej możliwości alby wrócą do firmy, a Zamawiający będzie mógł dokonać odbioru alby w siedzibie firmy. Istnieje możliwość wysyłki paczki za pobraniem na koszt odbiorcy.
 
8. Koszt alby z dodatkami tj. alba dziewczęca + (pelerynka, torebka, emblemat, cingulum), alba chłopięca + (krzyżyk, cingulum) wynoi 160 zł.
 
9. Prosimy o przemyślane zamówienie alby, ponieważ zgodnie z Dz. U. 2014 r. o prawach konsumenta, poz. 827, art. 38, pkt 3, Zamawiający nie ma możliwości odstąpienia od umowy i otrzymania zwrotu uiszczonej opłaty za albę. Wpłacenie kwoty w wysokości 160 zł jest podstawą wykonania zamówienia. Zamówienia nieopłacone nie będą realizowane.
 
10. Administratorem danych osobowych podanych przez Zamawiającego jest Firma FPHU VESTIMENTUM Sylwia Hełkowska-Swędrzyńska oraz jej pełnomocnicy. Aby zapoznać się z pełną treścią polityki prywatności Firmy należy wejść na stronę www.vestimentum.pl
 
11. Aby zamówić albę drogą elektroniczną należy przelać zapłatę za albę w wysokości 160 zł na podane poniżej konto wpisując dane dziecka w TYTULE PRZELEWU BANKOWEGO. Złożenie zamówienia drogą elektroniczną poprzez przelew bankowy z poprawnie wypełnionym tytułem jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków umowy opisanych powyżej i stanowi taką samą umowę pomiędzy Firmą a Zamawiającym jak ta zawarta w formie pisemnej.
 
 
WAŻNE!
Dane dziecka należy podać tylko i wyłącznie w tytule przelewu bankowego. Prosimy nie wysyłać ich przez SMS ani e-mail.
Tylko przelewy bankowe z poprawnie wypełnionym tytułem będą realizowane.
Sylwia Hełkowska-Swędrzyńska
86 1090 1737 0000 0001 3726 2394
„TYTUŁ PRZELEWU”: imię i nazwisko dziecka, wzrost w butach, obwód klatki piersiowej, obwód brzucha, parafia, miasto, telefon.
 
Dziękujemy za złożenie zamówienia